Jako firma MDACHY jesteśmy ukierunkowani na całkowicie kompleksową obsługę klienta, począwszy od wyceny i doradztwa w zakresie doboru materiału, a także prac dekarsko/ciesielskich, poprzez sprzedaż i dostarczenie kompletnego pokrycia dachowego na plac budowy klienta, a skończywszy na jego kompleksowym montażu.

Firma MDACHY proponuje najnowocześniejsze rozwiązania materiałowe, a także montażowe jakie obecnie funkcjonują na rynku pokryć dachowych a z racji na fakt iż jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem materiałów w naszej ofercie, jesteśmy bezkonkurencyjni w zakresie cen zarówno na produkty jak i na ich montaż.

Firma MDACHY dysponuję stałą 10 osobową załogą dekarską, która posiada certyfikaty montażu na wszystkie dostępne na rynku typy pokryć dachowych, a także okien połaciowych i systemów rynnowych, solarów dachowych, komunikacji i systemów odgromowych. Cechuje nas dokładne planowanie prac, rzetelne terminy wykonania i nowoczesne rozwiązania, co może potwierdzić fakt, iż jako nieliczni posiadamy możliwość produkcji i montażu własnej rynny stalowej w systemie ENGLERTA, którą robimy bezpośrednio na placu budowy klienta.

Realizacja: MAXIGRAF