Nasze doświadczenie z dziedziny montażu a także doboru materiałów sięga prawie dwóch dekad, z racji tego faktu samoczynnie uformował się nam standard działania, który ułatwia nam komunikacje (klient-wykonawca) a także przyspiesza i optymalizuje do maksimum czas i formalności potrzebne do stworzenia państwa nowego dachu, modernizacji, bądź odbudowy starego pokrycia.

Naszymi klientami są głownie inwestorzy indywidualni, ale także firmy developerskie, administracje i spółdzielnie mieszkaniowe.

  • pierwsza faza tworzenia nowego dachu,jest wspólne ustalenie i dobór rodzaju pokrycia na państwa dach począwszy od aspektów technicznych a skończywszy kolorze i kształcie poszycia.
  • kolejna faza jest ustalenie szczegółów i etapów prac przy pokryciu państwa dachu,a także doradztwo w zakresie konstrukcji dachu i ewentualnych modyfikacji.
  • następny etap to kompletowanie wszystkich potrzebnych materiałów (zgodnie z wcześniej podpisana umową, w której zawarty jest szczegółowy kosztorys i specyfikacja elementów na państwa dach),gdzie trwa to z reguły do max 7 dni roboczych.
  • ostatnim etapem jest transport materiałow bezpośrednio na państwa budowę i jego montaż.

Głównym założeniem firmy MDACHY jest całkowita kompleksowość świadczonych usług a co za tym idzie minimalne zaangażowanie klienta w trakcie naszych prac (wykonujemy wszystko we własnym zakresie „pod klucz”).

Wyżej wymienione standardy sprawdziły się już na setkach dachów, jakie wykonaliśmy a jakość usług i materiałow jest zawsze pozytywnie oceniania przez inwestorów zarówno indywidualnych jak i firm.

Realizacja: MAXIGRAF